O nas

34787944_1723775137717162_5081305542232637440_n
Firma KALTRANS Andrzej Pakulski z siedzibą w Kaliszu, świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu kontenerów morskich od 2011 roku. Specjalizujemy się w transporcie kontenerów morskich wszystkich typów włącznie z kontenerami wymagającymi temperatury kontrolowanej podczas przewozu tzw. Reefer.

Oferujemy także możliwość przewozu ładunków w konwencji ADR w tym w kontenerach zbiornikowych typu – tank. Na dzień dzisiejszy w naszej firmie panuje bardzo rodzinny klimat. Posiadamy 5 zestawów, które spełniają normę emisji spalin Euro5 i Euro6, wyposażone w system monitorowania GPS. Firmy z którymi współpracujemy są bardzo zadowolone z wykonywanych przez nas zleceń, dlatego tym bardziej jesteśmy pewni że nasza firma będzie tylko rosła w siłę. Obecnie naszym celem była wymiana wszystkich ciągników siodłowych oraz agregatów na nowe. Kolejnym krokiem będzie na pewno dołączenie kolejnych zestawów i zatrudnienie nowych kierowców.

Jako nowoczesna i rozwijająca się firmą, działamy ściśle według wymogów współczesnego rynku. Realizujemy wszystkie powierzone nam cele dzięki czemu rośniemy w siłę. Mamy nadzieję że współpraca z nami będzie owocna. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

Z poważaniem Andrzej Pakulski

Powrót do góry